O nas

Nasz zespół

Poznajmy się

Bartosz Sokół

Prezes Zarządu KMS Michalak Sokół sp. z o.o., współwłaściciel marki INSOLVEO, kwalifikowany doradca restrukturyzacyjny, prawnik

Jakub Michalak

Wiceprezes KMS Michalak Sokół sp. z o.o., współwłaściciel marki INSOLVEO, kwalifikowany doradca restrukturyzacyjny, biegły sądowy

Hannah Miś

Menedżer projektów INSOLVEO, specjalista ds. upadłości konsumenckiej

Krzysztof Pałęga

Opiekun klientów, ekspert ds. niewypłacalności

Powierzając swoje długi w nasze ręce, oddajesz je profesjonalistom.

INSOLVEO to kompleksowe centrum wsparcia dla zadłużonych, stworzone przez doświadczonych prawników, doradców restrukturyzacyjnych i syndyków. Zespół INSOLVEO od ponad 10 lat działa w branży niewypłacalności, mając za sobą kilkaset przeprowadzonych spraw.


Wyróżnia nas jakość świadczonych usług. Działając jednocześnie jako pełnomocnicy i syndycy znamy upadłość od zewnątrz i wewnątrz. Wiemy gdzie położone są punkty ciężkości i na co należy zwrócić uwagę. Dzięki temu nie obiecujemy gruszek na wierzbie, a świadczona usługa prowadzona jest w transparentny i bezpieczny dla Klienta sposób. Mając na pokładzie szeroki zespół interdyscyplinarnych ekspertów jesteśmy w stanie doradzać w różnych kontekstach związanych z niewypłacalnością.


Nie zawsze upadłość jest najlepszym rozwiązaniem. Niekiedy więcej korzyści oferuje układ
z wierzycielami lub dwustronne rozmowy z bankiem. Nie strzelamy więc z armaty do wróbla, ale też nie wahamy się strzelać z armaty, gdy wymaga tego sytuacja.

Kim jesteśmy

Twórcami marki INSOLVEO są wspólnicy Kancelarii KMS Michalak Sokół sp. z o.o. (KMS), jednego z wiodących podmiotów w branży niewypłacalności (restrukturyzacji i upadłości). KMS w ostatnich dwóch latach zajął III miejsce w Rankingu Kancelarii Prawnych w kategorii Nowe Prawo Restrukturyzacja, organizowanym przez dziennik Rzeczpospolita, otrzymując również rekomendację Forbes Polska w rankingu „Najlepsze Kancelarie Polska 2023” w obszarze restrukturyzacji i upadłości. KMS w 2020 r. był najczęściej powoływanym syndykiem w upadłościach gospodarczych w Polsce.

Aktualnie eksperci INSOLVEO prowadzą ok. 100 konsumenckich postępowań upadłościowych w charakterze syndyków, a także reprezentują Klientów w wielu postępowaniach w charakterze pełnomocników.

Zabezpieczamy realizowane projekty od strony ekonomicznej, zarządczej, księgowej i prawnej. Proponujemy nowe i kompleksowe podejście do usług restrukturyzacyjno-upadłościowych. Nie tylko prowadzimy bowiem w charakterze doradców i pełnomocników wiele projektów restrukturyzacyjno-upadłościowych, ale również wyceniamy majątek, badamy moment powstania niewypłacalności, sporządzamy opinie biegłych z zakresu odpowiedzialności menedżerów, zarządzamy kryzysowo przedsiębiorstwami, a także dzięki sieci sprawdzonych kooperantów oferujemy komplementarne usługi prawne dla naszych Klientów. 

Prowadzimy też działalność szkoleniową i naukową. Eksperci INSOLVEO są prelegentami wielu szkoleń i wydarzeń dotyczących restrukturyzacji, upadłości i szeroko rozumianej niewypłacalności, a także regularnie publikują artykuły dotyczące praktycznych problemów stosowania prawa upadłościowego.